Apmokėjimas ir pristaymas

Apmokėjimas už prekes

Už prekes galima atsiskaityti padarius pavedimą į pardavėjo sąskaitą "Swedbank", AB Banko kodas 73000 Sąskaita LT72 7300 0101 0148 8502

Galima atsiskaityti atsiėmimo metu.

Prekių pristatymas 

Prekių atsiėmimas vietoje nemokamas

Omniva paštomatą - kaina  3,00 eur

Per LP exsress - kaina 3,99 eur

DPD kurjerius - kaina 5,99 eur

Pirkimo- pardavimo taisyklės

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šios prekių pirkimo-pardavimo taisyklės (toliau "Taisyklės") nustato Pirkėjo ir UAB "Denas" (toliau "Pardavėjas") tarpusavio teises bei pareigas, prekių įsigijimo ir apmokėjimo už jas sąlygas, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarką, šalių atsakomybę bei kitas su prekių pirkimu-pardavimu susijusias nuostatas.

1.2. Pirkėjas, patvirtindamas Taisykles, patvirtina, kad, remiantis jis turi teisę pirkti prekes pardavėjo internetinėje parduotuvėje.

1.3. Pirkti prekes šioje svetainėje turi teisę:

1.3.1. veiksnūs fiziniai asmenys, t.y. asmenys, sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka;

1.3.2. nepilnamečiai nuo penkiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus, tik turėdami tėvų, įtėvių arba globėjų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuojama savo uždarbiu ar stipendija;

1.3.3. juridiniai asmenys;

1.3.4. visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.

2. Pirkimo - pardavimo sutarties sudarymo momentas

2.1. Užsisakyti prekes Pardavėjo internetinėje parduotuvėje Pirkėjas gali dviem būdais:

2.1.1. užsiregistruodamas internetinėje parduotuvėje ir įvesdamas savo registracijos vardą ir slaptažodį;

2.1.2. nesiregistruodamas šioje internetinėje parduotuvėje, dalyvaudams svečio teisėmis.

2.2. Prekių kainos, nurodytos internetinės parduotuvės prekių kataloge, galioja tik perkant šias prekes internetinėje parduotuvėje. Pristatymo kainos neįskaičiuotos ir nurodomos atskirai formuojant užsakymą. Pristatymo kaina Pirkėjui yra aiškiai nurodoma iki užsakymo patvirtinimo bei išskiriama pačiame užsakymo patvirtinime.

2.3. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo sudaroma, kai Pirkėjas suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą ir susipažinęs su šiomis taisyklėmis, užsakymo patvirtinimo lange pažymi varnelę "Sutinku su pirkimo taisyklėmis", ir galioja iki visiško pareigų pagal šią sutartį įvykdymo.

3. Pirkėjo teisės

3.1 Pirkėjas turi teisę užsakyti prekes, pateikiamas Pardavėjo internetinėje parduotuvėje, vadovaujantis šiomis Taisyklėmis ir Lietuvos Respublikos teisės aktais.

4. Pirkėjo įsipareigojimai

4.1. Pirkėjas privalo sumokėti prekių ir jei užsakė papildomų paslaugų (pristatymo ir kt.) kainą ir priimti prekes šiose Taisyklėse numatyta tvarka.

4.2. Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, jis privalo nedelsdamas juos atnaujinti.

4.3. Pirkėjas įsipareigoja laikytis šiose taisyklėse bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytų reikalavimų.

4.4. Pirkėjas patvirtindamas šias Taisykles sutinka, jog jo asmens duomenys Pardavėjo internetinėje parduotuvėje būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo tikslais.

4.5. Pirkėjas įsipareigoja neperduoti tretiesiems asmenims savo registracijos ir prisijungimo duomenų. Jeigu jis praranda prisijungimo duomenis, privalo nedelsiant informuoti Pardavėją internetinėje parduotuvėje skelbiamu vienu iš el.pašto adresu. Pardavėjas neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus pasinaudojus Pirkėjo prisijungimo duomenimis iki informavimo momento. Tokiu atveju Pardavėjas turi teisę manyti, kad veiksmus internetinėje parduotuvėje atliko Pirkėjas.

4.6. Pardavėjas neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus, kai pasinaudoję Pirkėjo bankininkystės sistema, jie sudaro pirkimo-pardavimo sutartis naudodamiesi internetinės parduotuvės paslaugomis.

4.7. Tam, kad Pardavėjas galėtų suteikti Pirkėjui kokybiškas paslaugas Pardavėjo internetinėje parduotuvėje, Pardavėjas prašo leisti įrašyti Pirkėjo kompiuteryje / įrenginyje slapukus (angl. "cookies"). Įrašytą informaciją (slapukus) Pardavėjas naudos identifikuojant Pirkėją, kaip ankstesnį internetinė parduotuvės lankytoją, rinkdamas svetainės lankomumo statistiką. Pirkėjas turi teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Pirkėjo kompiuteryje / įrenginyje, tačiau tokiu atveju kai kurios internetinė parduotuvės funkcijos Pirkėjui gali būti neprieinamos. Savo sutikimą Pirkėjas bet kada gali atšaukti, pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamasis į Pirkėją bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

4.8. Pirkėjas atsako už Pardavėjo užsakymo formoje pateiktų duomenų teisingumą. Pirkėjas prisiima atsakomybę už padarinius, kilusius dėl formoje pateiktų duomenų klaidingumo ar netikslumo.

4.9. Pirkėjas atsako už savo veiksmus, atliktus naudojantis Pardavėjo internetine parduotuve.

5. Pardavėjo teisės

5.1. Jei Pirkėjas bando pakenkti internetinės parduotuvės darbo stabilumui bei saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti, sustabdyti ar nutraukti jam galimybę naudotis Pardavėjo internetine parduotuve.

5.2. Pardavėjas turi teisę laikinai arba neterminuotai nutraukti internetinės parduotuvės veiklą be atskiro įspėjimo.

6. Pardavėjo įsipareigojimai

6.1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis Pardavėjo internetinės parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

6.2. Pirkėjo pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. pašto adresas) registruojantis internetinėje parduotuvėje saugomi ir tvarkomi vadovaujantis 2003 m. sausio 21 d. Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu Nr. IX-1296 bei atskirame priede "Privatumo politika", kuris pateikiamas pardavėjo internetinėje parduotuvėje.

6.3. Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pateikti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja Pirkėjui pasiūlyti analogišką prekę, o Pirkėjui atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti pirkėjo sumokėtus pinigus per 14 (keturiolika) dienų. Šiuo atveju Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių nepatiekimą.

7. Prekių kokybės garantija

7.1. Kiekvienos Pardavėjo parduodamos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

7.2. Pardavėjas neatsako už tai, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

7.3. Pardavėjas visoms prekėms suteikia 12 mėnesių galiojimo terminą, jei nėra nurodyta kitaip prekės aprašyme.

7.4. Tuo atveju, kai Pardavėjas tam tikroms prekių rūšims kokybės garantijos nesuteikia, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų.

8. Prekių kainos ir apmokėjimo tvarka

8.1. Apmokėjimas už prekes vykdomas iš anksto, pavedimu į Pardavėjo sąskaitą. Pirkėjas pervesti pinigus gali iš bet kurio banko skyriaus arba pasinaudodamas savo banko paslaugų teikimo internetu sistema privatiems ar verslo klientams.

8.1. Apmokėjimas už prekes vykdomas naudojant Paysera bankininkystės sistemą. Mokant už prekes šiuo būdu, Pirkėjui elektroninės bankininkystės sistemoje sugeneruojamas mokėjimas pagal jo apmokamą užsakymą. Pinigus Pirkėjas perveda į atitinkamame jo pasirinktame banke esančią Pardavėjo sąskaitą. Atsakomybę už duomenų saugumą šiuo atveju prisiima atitinkamas bankas, kadangi visos finansinės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje.

9. Prekių pristatymas

9.1. Pirkėjas, užsakydamas prekes, gali pasirinkti vieną iš prekių pateikimo būdų: Pirkėjui prekes atsiimti iš Pardavėjo arba pristatyti Pirkėjo nurodytu adresu. Pastaruoju atveju Pardavėjas prekes pristato pardavėjo įgaliotasis atstovas.

9.2. Užsakytas prekes iš Pardavėjo būtina atsiimti ne vėliau kaip per 5 darbo dienas, skaičiuojamas nuo apmokėjimo datos.

9.3. Atsiimant prekes iš Pardavėjo, būtina su savimi turėti ir Pardavėjo darbuotojui pateikti Pardavėjo patvirtintą ir el. paštu atsiųstą užsakymo lapą.

9.4. Užsakius ir apmokėjus prekės pristatymo Pirkėjo nurodytu adresu paslaugą, prekes pristatys Pardavėjo įgaliotas atstovas (jis skelbiamas internetinėje parduotuvėje).

9.5. Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.

9.6. Atsiimdamas prekes Pirkėjas (o pristatant prekes per Pardavėjo įgaliotąjį atstovą, kartu su atstovu) privalo patikrinti Prekės būklę, prekių kiekį, kokybę ir asortimentą.

9.7. Pastebėjęs prekės pažeidimą, prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą, Pirkėjas prekės privalo nepriimti ir tai pažymėti važtaraštyje/sutartyje/Prekės perdavimo akte. Pirkėjui priėmus prekes ir pasirašius važtaraštį/sutartį/perdavimo aktą be pastabų, laikoma, kad perduota prekė yra be defektų, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo- pardavimo sutarties sąlygas. Jei pažeidimus ir kitus neatitikimus Pirkėjas pastebėjo vėliau, reikia pranešti Pardavėjui apie tai el. paštu arba paskambinti telefonu, skelbiamu internetinėje pardavėjo parduotuvėje. Reikiamą dalį Pardavėjas įsipareigoja pašalinti per 15-45 d. d. nuo pretenzijos užregistravimo.

9.8. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

10. Prekių grąžinimas

10.1. Prekių keitimas, grąžinimas ar trūkumų šalinimas vykdomas vadovaujantis LR įstatymais.

10.2. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

10.2.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pokyčiai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, neįvardijami kaip esminiai prekės išvaizdos pokyčiai);

10.2.2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

10.2.3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos, nenuplėštos etiketės ir kt.);

10.2.4. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą;

10.2.5. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

10.3. Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja savo sąskaita pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo tarpu kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę (-es) sumokėtus pinigus.

10.4. Grąžinus prekę, pinigai pervedami į Pirkėjo banko sąskaitą per 7 darbo dienas nuo grąžintų prekių priėmimo dienos.

10.5. Pirkėjas apmoka visas išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu Pardavėjui, išskyrus tuos atvejus, kuomet buvo pateikta nekokybiška prekė dėl Pardavėjo kaltės.

11. Informacijos siuntimas

11.1. Pardavėjas visus pranešimus siunčia užsakymo formoje Pirkėjo pateiktu elektroninio pašto adresu.

11.2. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia Pardavėjo nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

12. Baigiamosios nuostatos

12.1. Pardavėjas pasilieka teisę sustabdyti, savo nuožiūra pildyti, keisti šias Taisykles ir kitus su Taisyklėmis susijusius dokumentus apie tai Pirkėją informuodamas internetinėje parduotuvėje. Taisyklių papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t.y. nuo tos dienos, kai jie yra patalpinami internetinėje parduotuvėje.

12.2. Jeigu Pirkėjas nesutinka su nauja Taisyklių redakcija, daliniais papildymais, pakeitimais, jis turite teisę jų atsisakyti, tačiau taip pat praranda teisę naudotis internetinės parduotuvės paslaugomis.

12.3. Jei po Taisyklių pakeitaimo Pirkėjas ir toliau naudojasi internetinės parduotuvės teikiamomis paslaugomis, manoma, kad jis sutinka su nauja Taisyklių redakcija, daliniais pakeitimais ar papildymais.

12.4. Visi nesutarimai dėl šių Taisyklių vykdymo sprendžiami derantis. Nepavykus susitarti per 30 (trisdešimt) dienų, nesutarimai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

12.5. Šioms taisyklėms taikoma Lietuvos Respublikos teisė.